top of page

Nabestellen? Dat kan!

Leusdens Geitenlam

Na een geslaagd verkoopweekend (11 en 12 december jl.) is er nog steeds animo om vlees te bestellen voor de komende feestdagen. Omdat dit nogal wat van onze tijd vraagt, gaan wij dit wat ordenen. Graag willen wij u de gelegenheid geven om alsnog een bestelling te doen:


U kunt uw bestelling doen tot woensdag 23 december, tot 12:00 uur in de middag. Wij zullen uw bestelling klaar maken en dan kunt u de bestelling ophalen op donderdag 24 december. Het kan zijn dat bepaalde producten uitverkocht zijn, maar dan proberen wij een passende oplossing te bieden.


Wat wij zoal op voorraad hebben:


- Stoofvlees

- Satévlees

- Rollades

- Voorbout

- Achterbout

- Hamburgers

- Saucijzen

- Gehakt

- Nekkoteletten

- Complete voorspan

- Gehele rug

- Kroketten en bitterballen


We zullen donderdag 24 december de adviezen en maatregelen omtrent Covid-19 opvolgen: er staat desinfecterende zeep bij de ingang, mondkapjes dragen wordt gewaardeerd en houd 1,5 meter afstand!


Graag tot ziens op de boerderij!



 

Commenti


Geitenhouderij

''De Nieuwe Riet''

Contact:

Tel. +31(0)6-22970077

(zondag gesloten)

Meld je aan voor de laatste nieuwtjes

Bedankt voor het aanmelden!

© 2022 Leusdens Geitenlam

bottom of page